FTAS00-12.1AN-4
Numer produktu DigiKey
360-3520-ND
Producent
Numer produktu producenta
FTAS00-12.1AN-4
Opis
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Nakładki na ekrany dotykowe 12,1" (307,34mm) 4 przewody
Kategoria
Szerokość
0,08" (2,10mm)
Producent
NKK Switches
Wysokość
7,41" (188,10mm)
Seria
Interfejs
4 przewody
Opakowanie
Zbiorcze
Typ
Rezystywne
Status części
Aktywny
Rozmiar ekranu po przekątnej
12,1" (307,34mm)
Długość
9,83" (249,60mm)