SM-42W503 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Nidec Components
W magazynie: 2 717
Arkusz danych
50 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SM-42W503
Numer produktu DigiKey
SM-42W503-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-42W503
Opis
TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Liczba obrotów
11.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Rezystancja
50 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%