SM-42TW503
Numer produktu DigiKey
SM-42TW503TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SM-42TW503CT-ND - Taśma cięta (CT)
SM-42TW503DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SM-42TW503
Opis
TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
SM-42TW503 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%