SM-42TW103 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sfernice
W magazynie: 164
Arkusz danych
10 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SM-42TW103
Numer produktu DigiKey
SM-42TW103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SM-42TW103CT-ND - Taśma cięta (CT)
SM-42TW103DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SM-42TW103
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SM-42TW103 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%