TSM4YL103KR05
Numer produktu DigiKey
716-TSM4YL103KR05TR-ND - Taśma i szpula (TR)
716-TSM4YL103KR05CT-ND - Taśma cięta (CT)
716-TSM4YL103KR05DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TSM4YL103KR05
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Liczba obrotów
11.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%