F16EA-03LLC--E
F16EA-03LLC--E
F16EA-03LLC
Numer produktu DigiKey
563-F16EA-03LLC-ND
Producent
Numer produktu producenta
F16EA-03LLC
Opis
FAN AXIAL 16X4MM 3.3VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 3,3V= Kwadratowe - 16mm x 16mm (dł. x wys.) Tuleja 0,424CFM (0,012m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
3,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
70 mW
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 140°F (-10 - 60°C)
Napięcie - znamionowe
Waga
0.003lb (1.36g)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 16mm x 16mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,020A
Szerokość
4,00mm
Zakres napięć
3,2 - 3,5V=
Przepływ powietrza
0,424CFM (0,012m³/min)
Materiał - ramka
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Ciśnienie statyczne
0,019in H2O (4,7Pa)