CMD17-21SRC/TR8
Numer produktu DigiKey
L62411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
L62411CT-ND - Taśma cięta (CT)
L62411DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CMD17-21SRC/TR8
Opis
LED RED CLEAR 0805 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone Wskaźniki LED - dyskretne 1,7V 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMD17-21SRC/TR8 Modele
Kategoria
Rozmiar soczewki
1,40mm x 1,25mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,7V
Seria
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
140°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - szczytowa
660nm
Konfiguracja
Standard
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Rozmiar / wymiar
2,00mm x 1,25mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
1,20mm