CL-SB-12B-01T
Numer produktu DigiKey
563-1318-2-ND - Taśma i szpula (TR)
563-1318-1-ND - Taśma cięta (CT)
563-1318-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL-SB-12B-01T
Opis
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Szczegółowy opis
Przełączniki suwakowe SPDT Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
CL-SB-12B-01T Modele
Kategoria
Długość aktuatora
2,00mm
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Styl zakończenia
Gull Wing
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Skok przełącznika
2,00mm
Prąd znamionowy (A)
200mA (=)
Napięcie znamionowe - prąd stały
12 V