UWJ1A101MCL1GB
Numer produktu DigiKey
493-9782-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-9782-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-9782-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UWJ1A101MCL1GB
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UWJ1A101MCL1GB Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
76 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
114 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 85°C