UWZ1A101MCL1GB
Numer produktu DigiKey
493-9991-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-9991-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-9991-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UWZ1A101MCL1GB
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UWZ1A101MCL1GB Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
60 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
90 mA @ 10 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,224" (5,70mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C