UVK1C221MED1TA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Nichicon
W magazynie: 7 500
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 1 575
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Chemi-Con
Rubycon
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Rubycon
Würth Elektronik
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
220 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UVK1C221MED1TA
Numer produktu DigiKey
UVK1C221MED1TA-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UVK1C221MED1TA
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UVK1C221MED1TA Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
260 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
390 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C