UHV1C221MED1TA
Numer produktu DigiKey
493-17631-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-17631-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UHV1C221MED1TA
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UHV1C221MED1TA Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
275 mA @ 120 Hz
550 mA @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Impedancja
100 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C