UUR1V221MNL6GS
Numer produktu DigiKey
493-6238-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-6238-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
UUR1V221MNL6GS
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UUR1V221MNL6GS Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
246 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
319.8 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C