UWT1V221MNL1GS
Numer produktu DigiKey
493-2205-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-2205-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
UWT1V221MNL1GS
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UWT1V221MNL1GS Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
190 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
285 mA @ 10 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C