UKW1A682MHD1TN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Nichicon
W magazynie: 348
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 107
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
W magazynie: 0
W magazynie: 325
W magazynie: 583
W magazynie: 313
W magazynie: 183
Udoskonalony
Würth Elektronik
W magazynie: 49
Panasonic Industry
W magazynie: 254
Panasonic Industry
W magazynie: 15
Rubycon
Rubycon
Würth Elektronik
W magazynie: 135
6800 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UKW1A682MHD1TN
Numer produktu DigiKey
493-10720-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-10720-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UKW1A682MHD1TN
Opis
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UKW1A682MHD1TN Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.15 A @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.4725 A @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C