UPA1A682MHD1TN
Numer produktu DigiKey
493-4876-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-4876-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPA1A682MHD1TN
Opis
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UPA1A682MHD1TN Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.346 A @ 120 Hz
2.76 A @ 100 kHz
Impedancja
19 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C