RSL0J101MCN1GB
Numer produktu DigiKey
493-3819-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-3819-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-3819-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RSL0J101MCN1GB
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 18mOhm 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RSL0J101MCN1GB Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Nichicon
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
320 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.2 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,256" x 0,256" (6,50mm x 6,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
18mOhm