PCF0J101MCL6GS
Numer produktu DigiKey
493-13987-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-13987-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-13987-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PCF0J101MCL6GS
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 25mOhm 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PCF0J101MCL6GS Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Nichicon
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.2 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm