RNS1E100MDS1JT
Numer produktu DigiKey
493-16275-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-16275-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RNS1E100MDS1JT
Opis
CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 63mOhm 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNS1E100MDS1JT Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Nichicon
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
170 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.7 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
10 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
63mOhm