CD17CD150JO3F
Numer produktu DigiKey
338-3002-ND
Producent
Numer produktu producenta
CD17CD150JO3F
Opis
CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pF Mica Kondensatory 500 V Promieniowe
Kategoria
Materiał dielektryczny
Mica
Producent
Cornell Dubilier Knowles
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,232" (5,90mm)
Pojemność
15 pF
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,169" (11,40mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
500 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,358" (9,10mm)