RL80J561MDNASQKX
Numer produktu DigiKey
493-4021-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-4021-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RL80J561MDNASQKX
Opis
CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 8mOhm 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RL80J561MDNASQKX Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Producent
Nichicon
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
570 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
5.7 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
560 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8mOhm