APSG160ELL271MF08S
Numer produktu DigiKey
565-4200-ND
Producent
Numer produktu producenta
APSG160ELL271MF08S
Opis
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V TH
Szczegółowy opis
270 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 15mOhm 20000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
APSG160ELL271MF08S Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
20000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
3.8 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
270 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm