PCR1E221MCL6GS
Numer produktu DigiKey
493-13752-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-13752-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-13752-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PCR1E221MCL6GS
Opis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 20mOhm 4000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PCR1E221MCL6GS Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Producent
Nichicon
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.2 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm