SBSMC1000334MXB nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 23 119
Arkusz danych
0.33 µF Kondensatory przelotowe 100V 20 A 2220 (5750 metryczne), 3 podkładki PC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SBSMC1000334MXB
Numer produktu DigiKey
SBSMC1000334MXB-ND
Producent
Numer produktu producenta
SBSMC1000334MXB
Opis
CAP FEEDTHRU 0.33UF 100V 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SBSMC1000334MXB Modele
Kategoria
Prąd
20 A
Producent
Knowles Syfer
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Tłumienność
43dB przy 100MHz
Opakowanie
Zbiorcze
Współczynnik temperaturowy
X7R
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Przepust
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne), 3 podkładki PC
Pojemność
0.33 µF
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość (maks.)
0,133" (3,38mm)
Napięcie - znamionowe
100V