RB520S30YL nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 273 717
Arkusz danych
Similar
Toshiba Semiconductor and Storage
W magazynie: 2 512
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
onsemi
W magazynie: 84
Torex Semiconductor Ltd
W magazynie: 65
Diody 30 V 200mA Montaż powierzchniowy SOD-523
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RB520S30YL
Numer produktu DigiKey
1727-RB520S30YLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-RB520S30YLCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-RB520S30YLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB520S30YL
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 10 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
20pF przy 1V, 1MHz
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
600 mV @ 200 mA
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość