PSMN8R7-80PS,127
Numer produktu DigiKey
1727-5898-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSMN8R7-80PS,127
Opis
MOSFET N-CH 80V 90A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 90A (Tc) 170W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
52 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Nieaktualne
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3346 pF @ 40 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
170W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
8,7mOhm przy 10A, 10V