PSMN1R8-80SSFJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PSMN1R8-80SSFJ |
Opis | NEXTPOWER 80/100V MOSFETS |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 26 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Kanał N 80 V 270A (Tc) 341W (Tc) Montaż powierzchniowy LFPAK88 (SOT1235) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 4V przy 1mA |
Prod. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 222 nC @ 10 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Status części Aktywny | Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds 15319 pF @ 40 V |
Typ FET | Straty mocy (maks.) 341W (Tc) |
Technologia | Temperatura robocza -55°C - 175°C (TJ) |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 80 V | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |