PSMN1R8-80SSFJ nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 2 729
Arkusz danych
Kanał N 80 V 270A (Tc) 341W (Tc) Montaż powierzchniowy LFPAK88 (SOT1235)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PSMN1R8-80SSFJ
Numer produktu DigiKey
1727-PSMN1R8-80SSFJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PSMN1R8-80SSFJCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PSMN1R8-80SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMN1R8-80SSFJ
Opis
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
222 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
15319 pF @ 40 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
341W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
LFPAK88 (SOT1235)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
7V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,8mOhm przy 25A, 10V