PSMN1R1-80CSFJ
Numer produktu DigiKey
1727-PSMN1R1-80CSFJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PSMN1R1-80CSFJCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PSMN1R1-80CSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMN1R1-80CSFJ
Opis
NEXTPOWER 80 V, 1.16 MOHM, N-CHA
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 400A (Ta) 1,071kW (Tc) Montaż powierzchniowy CCPAK1212i
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
206 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
15363 pF @ 40 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
1,071kW (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
CCPAK1212i
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
7V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,16mOhm przy 25A, 10V