PSMN033-100HLX
Numer produktu DigiKey
1727-PSMN033-100HLXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PSMN033-100HLXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PSMN033-100HLXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMN033-100HLX
Opis
MOSFET 2N-CH 100V 26A LFPAK56D
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 100V 26A (Ta) 64W (Ta) Montaż powierzchniowy LFPAK56D
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,1V przy 1mA
Producent
Nexperia USA Inc.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
27,3nC przy 5V
3168pF przy 25V
Status części
Aktywny
Moc - maks.
64W (Ta)
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Charakterystyka FET
Bramka poziomu logicznego
Obudowa / skrzynia
SOT-1205, 8-LFPAK56
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100V
Obudowa dostawcy urządzenia
LFPAK56D
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
26A (Ta)
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
31mOhm przy 5A, 10V