PSMN028-100HSX | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PSMN028-100HSX |
Opis | MOSFET 2N-CH 100V 29A LFPAK56D |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | MOSFET - układy 100V 29A (Ta) 64W (Ta) Montaż powierzchniowy LFPAK56D |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 4V przy 1mA |
Producent Nexperia USA Inc. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 34nC przy 10V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds 2137pF przy 25V |
Status części Aktywny | Moc - maks. 64W (Ta) |
Technologia MOSFET (tlenek metalu) | Temperatura robocza -55°C - 175°C (TJ) |
Konfiguracja 2 kanały N (podwójne) | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 100V | Obudowa / skrzynia SOT-1205, 8-LFPAK56 |
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C 29A (Ta) | Obudowa dostawcy urządzenia LFPAK56D |
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs 27,5mOhm przy 5A, 10V | Bazowy numer produktu |