PSMN028-100HSX
Numer produktu DigiKey
1727-PSMN028-100HSXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PSMN028-100HSXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PSMN028-100HSXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMN028-100HSX
Opis
MOSFET 2N-CH 100V 29A LFPAK56D
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 100V 29A (Ta) 64W (Ta) Montaż powierzchniowy LFPAK56D
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Producent
Nexperia USA Inc.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
34nC przy 10V
2137pF przy 25V
Status części
Aktywny
Moc - maks.
64W (Ta)
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100V
Obudowa / skrzynia
SOT-1205, 8-LFPAK56
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
29A (Ta)
Obudowa dostawcy urządzenia
LFPAK56D
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
27,5mOhm przy 5A, 10V