PSMN014-40HLDX
Numer produktu DigiKey
1727-PSMN014-40HLDXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PSMN014-40HLDXCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PSMN014-40HLDXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMN014-40HLDX
Opis
MOSFET 2N-CH 40V 42A LFPAK56D
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 40V 42A (Ta) 46W (Ta) Montaż powierzchniowy LFPAK56D
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,2V przy 1mA
Producent
Nexperia USA Inc.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
19,4nC przy 10V
1160pF przy 25V
Status części
Aktywny
Moc - maks.
46W (Ta)
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Charakterystyka FET
Bramka poziomu logicznego
Obudowa / skrzynia
SOT-1205, 8-LFPAK56
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
LFPAK56D
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
42A (Ta)
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
13,6mOhm przy 10A, 10V