PMEG100V060ELPDZ
Numer produktu DigiKey
1727-2760-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-2760-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-2760-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMEG100V060ELPDZ
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 6A CFP15
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 6A Montaż powierzchniowy CFP15
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
450 nA @ 100 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
200pF przy 1V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nie do nowych projektów
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
6A
Obudowa dostawcy urządzenia
CFP15
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
840 mV @ 6 A
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)