Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 144 327
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
3,7V (typ.) Zacisk Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DSN0603-2
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PESD3V3Y1BSFYL
Numer produktu DigiKey
1727-7839-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-7839-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-7839-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD3V3Y1BSFYL
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 3.7VC DSN0603-2
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PESD3V3Y1BSFYL Modele
Zastosowania
HDMI2, USB 3.2
Pojemność przy częstotliwości
0,29pF przy 1MHz
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
4,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
3,7V (typ.)