Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 144 327
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 2 922 517
Arkusz danych
onsemi
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
5,5V Zacisk 9A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DSN0603-2
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TrEOS ESD Protection for USB Type-C®
PESD3V3C1BSFYL
Numer produktu DigiKey
1727-2673-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-2673-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-2673-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD3V3C1BSFYL
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 5.5VC DSN0603-2
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9A (8/20µs)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
0,2pF przy 1MHz
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
5,5V