PESD2IVN24T-QR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 21 910
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1 370
Arkusz danych
Similar
Diotec Semiconductor
42V Zacisk 3A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy TO-236AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PESD2IVN24T-QR
Numer produktu DigiKey
1727-PESD2IVN24T-QRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PESD2IVN24T-QRCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PESD2IVN24T-QRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD2IVN24T-QR
Opis
TVS DIODE 24VWM 42VC TO236AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemność przy częstotliwości
14pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
25,5V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3A (8/20µs)