AQ24COM-02HTG
Numer produktu DigiKey
18-AQ24COM-02HTGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-AQ24COM-02HTGCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-AQ24COM-02HTGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AQ24COM-02HTG
Opis
TVS DIODE 24VWM 50VC SOT233
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50V (typ.) Zacisk 5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
250W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
Puszka
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
13pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TA)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
2
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
26V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
50V (typ.)
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
5A (8/20µs)