PESD2CANFD54LT-QR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PESD2CANFD54LT-QR |
Opis | PESD2CANFD54LT-Q/SOT23/TO-236A |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 73V (typ.) Zacisk 4A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy TO-236AB |
Prod. | Zastosowania Puszka |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność przy częstotliwości 5,1pF przy 1MHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TA) |
Typ Zener | Klasa Motoryzacja |
Kanały dwukierunkowe 2 | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 54V (maks.) | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - przebicia (min.) 56V | Obudowa / skrzynia TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 73V (typ.) | Obudowa dostawcy urządzenia |
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 4A (8/20µs) |