PESD2CANFD60LT-QR
Numer produktu DigiKey
1727-PESD2CANFD60LT-QRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PESD2CANFD60LT-QRCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PESD2CANFD60LT-QRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD2CANFD60LT-QR
Opis
PESD2CANFD60LT-Q/SOT23/TO-236A
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77V (typ.) Zacisk 4A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy TO-236AB
Pojemność przy częstotliwości
5,2pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
62V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77V (typ.)
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4A (8/20µs)