PESD2CANFD27U-QBZ
Numer produktu DigiKey
1727-PESD2CANFD27U-QBZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PESD2CANFD27U-QBZCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PESD2CANFD27U-QBZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD2CANFD27U-QBZ
Opis
TVS DIODE 27VWM 45VC DFN1110D-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45V Zacisk 1,8A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy, bok zwilżany DFN1110D-3
Pojemność przy częstotliwości
3,6pF przy 1MHz
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
27V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Napięcie - przebicia (min.)
28V
Obudowa / skrzynia
3-XDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
1,8A (8/20µs)