PESD2CANFD27L-TR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
42V Zacisk 3,9A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy TO-236AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PESD2CANFD27L-TR
Numer produktu DigiKey
1727-PESD2CANFD27L-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PESD2CANFD27L-CT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PESD2CANFD27L-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PESD2CANFD27L-TR
Opis
TVS DIODE 27VWM 42VC TO236AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PESD2CANFD27L-TR Modele
Pojemność przy częstotliwości
9pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
27V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
28V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,9A (8/20µs)