ACT45B-101-2P-TL003
Numer produktu DigiKey
445-3959-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-3959-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-3959-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACT45B-101-2P-TL003
Opis
CMC 100UH 150MA 2LN 5.8KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 5.8 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2Ohm
Modele EDA/CAD
ACT45B-101-2P-TL003 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
2Ohm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
5.8 kOhms @ 10 MHz
Wysokość (maks.)
0,118" (3,00mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
100 µH @ 100 kHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Prąd znamionowy (maks.)
150mA