BZX84-C4V7,215 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 20 937
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
W magazynie: 942
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
W magazynie: 429
Panjit International Inc.
Diody - Zenera 4.7 V 250 mW ±5% Montaż powierzchniowy TO-236AB