BZX79-B68,113 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 4 980
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
Similar
Microchip Technology
Rochester Electronics, LLC
Diody - Zenera 68 V 400 mW ±2% Otwór przelotowy ALF2
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX79-B68,113
Numer produktu DigiKey
BZX79-B68,113-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX79-B68,113
Opis
DIODE ZENER 68V 400MW ALF2
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 47.6 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 200°C
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
ALF2
Moc - maks.
400 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
240 Ohms