BZX79-B68,133
Numer produktu DigiKey
2156-BZX79-B68,133-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZX79-B68,133
Opis
DIODE ZENER 68V 400MW ALF2
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 68 V 400 mW ±2% Otwór przelotowy ALF2
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
240 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 47.6 V
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 200°C
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
400 mW