1PS76SB40,115 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 1PS76SB40,115 |
Opis | DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD323 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 30 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 40 V 120mA Montaż powierzchniowy SOD-323 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 1PS76SB40,115 Modele |
Kategoria | Prędkość Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 10 µA @ 40 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność przy Vr, F 5pF przy 0V, 1MHz |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Technologia | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 40 V | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-323 |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 120mA | Temperatura robocza - złącze 150°C (maks.) |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 1 V @ 40 mA | Bazowy numer produktu |