SBR1A40S3-7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panjit International Inc.
Diody 40 V 1A Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SOD-323
SBR1A40S3-7
Numer produktu DigiKey
SBR1A40S3-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR1A40S3-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR1A40S3-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR1A40S3-7
Opis
DIODE SBR 40V 1A SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SBR1A40S3-7 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
550 mV @ 1 A
Prod.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A