NHD-4.3-480272MB-ATXL jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Newhaven Display Intl
W magazynie: 1 000
Similar
Focus LCDs
W magazynie: 23
Arkusz danych
Similar
Focus LCDs
W magazynie: 2
Arkusz danych
W magazynie: 3
Wyświetlacze - LCD, graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Równoległe, 24-bitowe (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
Mounting Bracket Advantages for TFT Displays
NHD-4.3-480272MB-ATXL
Numer produktu DigiKey
NHD-4.3-480272MB-ATXL-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-4.3-480272MB-ATXL
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Obszar widzenia
95,04mm x 53,86mm (szer. x wys.)
Status części
Nieaktualne
Interfejs
Równoległe, 24-bitowe (RGB)
Transmisyjny
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)