E43RG63248LW2M220-N
Numer produktu DigiKey
2632-E43RG63248LW2M220-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
E43RG63248LW2M220-N
Opis
4.3" TFT RGB 480X272
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy 16-bitowe/18-bitowe/24-bitowe RGB 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)
Producent
Focus LCDs
Obszar widzenia
97,04mm x 55,86mm (szer. x wys.)